تست سقوط گلکسی فولد، آیفون 11 پرو مکس و نوکیا 3310

به گزارش جامعه پرس، گلکسی فولد اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر تاشو به حساب می‌آید سرانجام پس از ماجرای طولانی و مشکلات مربوط به نمایشگر با چند ماه تأخیر راهی بازار شد. البته حتی پس از به بازار آمدن هم حواشی دست از سر این گوشی برنداشتند و نمایشگر این گوشی برای تعدادی از کاربران مشکلات خاص خود را به همراه داشت. اما با وجود تمامی نگرانی‌های درخصوص مقاومت کلی این دستگاه و به خصوص نمایشگر آن، استقبال از این دستگاه بسیار خوب بود. اما گلکسی فولد سامسونگ تا چه اندازه در برابر سقوط مقاومت است؟

تست سقوط گلکسی فولد، آیفون  پرو مکس و نوکیا 3310

برای آنکه ببینم اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر انعطاف‌پذیر چه عملکردی در تست سقوط خواهد داشت و آیا این عملکرد قابل قبول است یا خیر، به سراغ کانال یوتیوبی TechRax رفتیم که در یکی از جدیدترین ویدئوهای خود، تست دردناک سقوط را برای سه گوشی گلکسی فولد سامسونگ، آیفون 11 پرو مکس اپل و نوکیا 3310 انجام داده است. در این آزمون ابتدا گوشی آیفون 11 پرو مکس و سپس گلکسی فولد از بالای پله‌های یک ساختمان بسیار بلند به سمت پایین رها می‌شوند. در مرحله بعد دو گوشی همزمان با هم از این ارتفاع سقوط خواهند کرد و در نهایت نوکیا 3310 که به سخت جانی معروف است، از این ارتفاع به سمت پایین رها می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم این ویدئوی جالب را در انتهای مطلب مشاهده بفرمایید، اما پیش از تماشای ویدئو حدس می‌زنید که کدامیک از این سه گوشی می‎توانند از تست سقوط جان سالم به‎در ببرند؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.