پیشنهاد وسوسه‌انگیز پی‌اس‌جی به امباپه برای تمدید قرارداد

به گزارش جامعه پرس،باشگاه پاری‌سن‌جرمن برای حفظ مهاجم فرانسوی خود، پیشنهاد قابل توجهی به او ارائه کرده است.

سران باشگاه پی‌اس‌جی تلاش دارند تا با ارائه پیشنهاد اغوا کننده، ستاره فرانسوی تیم شان را حفظ کنند.

نکولو شیرا، خبرنگار معروف “گاتزتا دلو اسپورت” مدعی شده که این باشگاه قصد دارد با ارائه پیشنهاد پنج ساله جدیدی با حقوق 32 میلیون یورو در سال، کیلیان امباپه را در پاریس حفظ کند.

این در حالیست که رئال مادرید شرایط این ستاره فرانسوی را تحت بررسی دارد و او را یکی از گزینه‌های موجود برای تقویت خط حمله خود در نظر دارد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید علاقه زیادی به جذب کیلیان امباپه دارد و بارها از هموطن خود تعریف کرده است، اما پیشنهاد اغواکننده پی‌اس‌جی احتمالا معادلات را به‌ هم بزند، مگر اینکه این ستاره 21 ساله بخواهد حرفه‌ای فکر کند و برای پیشرفت بیشتر به پرافتخارترین باشگاه اروپا ملحق شود.

همچنین بارسلونا یکی دیگر از مشتریان این مهاجم فرانسوی می‌باشد. چندی پیش خبری منتشر شد که لیونل مسی، ستاره آرژانتینی برای تمدید قرارداد خود شرط خرید امباپه رو به مدیران این باشگاه ارائه کرده است.

با توجه به اینکه به نظر می‌رسد نیمار در پایان فصل روان از پی‌اس‌جی  جدا و به بارسلونا بازخواهد گشت، این باشگاه فرانسوی نمی‌خواهد دیگر ستاره ارزشمند خط حمله‌اش یعنی کیلیان امباپه را از دست بدهد و در کنارش قصد دارد با توجه به جدایی احتمالی ادینسون کاوانی از این باشگاه، قرارداد مائورو ایکاردی را هم قطعی کند.

قرارداد این ستاره فرانسوی با پاری‌سن‎‌جرمن تا پایان ماه جون 2022 اعتبار دارد.